2290-streekproducten
Vorselaar kent enkele lekkere streekproducten.
2290-brut

Het normale 2290-bier blijft uiteraard beschikbaar maar daarnaast is er 2290 BRUT dit jaar. Een verfijnd champagnebier met een hoog koolzuurgehalte.
> Te koop bij:
- Vorselazarus,
- Dranken De Kroon (geschenkverpakking!)
- Carrefour Market Vorselaar
- Te drinken in de Vorselaarse horeca
2290-burger

2290 burger is een hamburger van gemengd gehakt met een een ‘toets’ 2290-bier. Het is een nieuweling in het gamma 2290.
> Te koop bij:
2290-koffie

De eigenaars van Cross Roast zijn afkomstig van Vorselaar en hebben een mooie blend van Malawi & Brazilië gemaakt met smaaktinten van: pure chocolade en cacaonibs.
> Te koop bij:
2290-melocake

Melkchocolade melocake met speculaas of caramel.
> Te koop bij:
- chocolatier Lornoy (Herentals)
2290-honing

Een lekkere, verse honing van de lokale imkers (Luc Bellens en schoonzoon)
Nog lekkerder in combinatie met een tasje 2290-thee!
> Te koop bij:
2290-thee

Een lekkere, lokale, ietwat zoete thee met ingrediënten die terug te vinden zijn in de Vorselaarse fauna en flora.
Nog lekkerder in combinatie met de 2290 honing!
> Te koop bij:
2290-paté

Ambachtelijke paté met 2290-bier, , heerlijk op vers brood, toastjes of peperkoek.
> Te koop bij:
- Slagerij Stevens (Riemenstraat)
Eddy ijs

Lekker, handgemaakt ijs! Ook de nostalgische frisco’s (vanille-ijs omhuld met een dun laagje chocolade) of de verse ijsstronken zijn een aanrader!
> Te koop bij:
- 0496 17 61 35
- Bakker Hendrix (Kuiperstraat)
Florreke

Een overheerlijk, pretentieloos zacht speculooskoekje. Ideaal als tussendoortje bij een 2290-tas met 2290-koffie!
> Te koop bij:
- Bakker A Tatin (op aanvraag, via winkel in Herentals)
Frut van Leon

De ambachtelijke varkenskop is in Vorselaar gekend als de ‘frut van Leon’. Frut is een dialectwoord voor varkenskop en Leon verwijst naar de vader/grootvader van de huidige eigenaars. De varkenskop is in een passende verpakking te verkrijgen.
> Te koop bij:
- Slagerij Stevens (Riemenstraat)
Vorselaars V-ke

Een koekje van zanddeeg met een karakteristieke ‘V’ erop. Ideaal als tussendoortje bij een 2290-tas met 2290-koffie!
> Te koop bij:
- Bakkerhuys 37 (Heikant). Enkel op bestelling via info@bakkershuys37.be
Wild boar gin

Een op en top Vorselaarse gin. Verwacht je aan een heerlijke, zachte distilled gin met een pittige toets.
> Te koop bij:
- Dranken De Kroon (Vispluk)
Geschenkpakketten

Een leuk geschenkpakket met 2290-streekproducten? Je kiest zelf welke producten je feestelijk wil laten inpakken!
> Te koop bij:
Dienst toerisme
Markt 14
2290 Vorselaar
014 50 11 01
toerisme@vorselaar.be
Openingsuren
Vandaaggesloten
Morgen
9:00 tot 12:0017:30 tot 19:30Bekijk alle openingsuren & sluitingsdagen