header afbeelding

Voor je veiligheid – deel beukendreef tijdelijk afgesloten



De beukendreven rond het kasteel zijn een geliefde plek om te wandelen en te genieten van het groen. Uit een recente controle blijkt echter dat meerdere bomen in slechte staat verkeren en mogelijk een risico vormen. Beuk is een boomsoort die het hardst te lijden heeft onder het wijzigende klimaat en de droge zomer heeft bij veel beuken onomkeerbare schade aangericht.

Deel beukendreef afgesloten vanaf 30 oktober
Om iedereen veilig van deze mooie omgeving te laten genieten, wordt een deel van de dreef tijdelijk afgesloten vanaf 30 oktober. Intussen onderzoeken de beheerders van het kasteeldomein welke maatregelen nodig zijn om de veiligheid op korte termijn te garanderen. Er wordt tegelijk ook een visie uitgewerkt voor de omgeving en de dreven.

We vragen bezoekers vriendelijk om de afsluitingen te respecteren en het afgesloten gedeelte niet te betreden. Zo help je mee om onveilige situaties te voorkomen.