header afbeelding

Vlaamse Waterdagen & Netedagen


Tijdens de Vlaamse Waterdagen en #Netedagen kan je je volledig onderdompelen in het thema water.

Op 17 maart is er de Filmvoorstelling Drinkbare Maas in Herentals. In de film volgen we Li An Phoa op haar voettocht van duizend kilometer langs de Maas, van de bron in Frankrijk tot aan de monding van de rivier in de Noordzee. Kan dit een inspiratie vormen voor onze Kleine Nete? Li An Phoa komt er na de film graag over napraten.

Van18 tot 26 maart is er de Expo van Olga de Otter in Herentals. Ontdek het geheime leven van otters in Vlaanderen tijdens deze reizende tentoonstelling. Wist je dat we met heel wat partners samenwerken om van de Kempen weer een heus otterparadijs te maken?

Op 25 maart is er de Fietstocht Kleine Nete ‘Leren over het water vanop de fiets’. Verken de valleien van de Kleine Nete en de Aa per fiets. Hou regelmatig halt langs de route en leer bij over het belang van water voor mens en natuur. Een afwisselende fietstocht van +/- 30 km tussen Herentals, Grobbendonk, Vorselaar en Lille.